Wieczór na Ibizie.. KONKURS!!!

Jest godzina 12h00, nasz samolot właśnie wyruszył – kierunek Ibiza..

Ibiza, po katalońsku Eivissa, jest jedną z hiszpańskich wysp archipelagu Baleary, położona na Morzu Śródziemnym pozostaje pod wpływem tego klimatu i charakteryzuje się suchym i gorący latem oraz ciepłą i deszczową zimą.

Językami urzędowymi są hiszpański i kataloński jednak w praktyce najczęściej używany jest dialekt katalońskiego  Eivissenc albo Ibicenco oraz angielski czy niemiecki ze względu na duży wpływ turystyki.

Ibiza jest popularnym miejscem przybycia wielkich sław, gwiazd, top modelek oraz turystów, szczególnie nastawione na nocne życie są  miasta Ibiza na południu i San Antonio na zachodzie.

Poza plażami, miejsca warte odwiedzenia to m.in La Catedral d’Eivissa, La Ciudad fortificada de Dalt Vila, Yacimiento fenicio de Sa Caleta, Ruinas Púnicas y Romanas de Ses Paisses, Ses Feixes czy Torres de defensa costeras de Ibiza.

To właśnie na Ibizie uprawiane są jedne z najlepszych gatunków oliwek, migdałów czy winorośli. Ogromne znaczenie dla wyspy ma również rybołówstwo.

Za chwilę nasz samolot wyląduje zanim to się stanie mam dla Was coś idealnego na wieczór na Ibizie – elegancką biżuterię, którą możecie nabyć w bardzo dobrych cenach, w naszym butiku na: espace-max.pl.

To jednak jeszcze nie wszystkie atrakcje, jakie dla Was przygotowałam, od dziś przez cały miesiąc możecie wygrywać ciekawe nagrody w konkursach, które będą się pojawiały w sierpniu na blogu i naszej stronie: espace-max.pl.

Kto jest bardziej V.I.P. ten ma więcej znajomych, a kto ma więcej znajomych ten może zaprosić więcej osób..dlatego jeśli lubicie robić u Nas zakupy zaproście do Klubu Waszych bliskich, aby i Oni mogli kupować wysokiej jakości produkty znanych marek. Wszyscy Członkowie, którzy na stronie espace-max.pl, zaproszą do Klubu co najmniej jedną , która zapisze się do klubu,  biorą udział w losowaniu nagród. Im więcej osób zaproszonych, tym większe szanse na wygraną. Nagroda główna zostanie przyznana osobie, dzięki której do Klubu espace-max.pl zapisze się najwięcej nowych Członków. Pozostałe nagrody zostaną rozlosowane spośród wszystkich osób biorących udział w konkursie.

Konkurs!!!!!

Szczegóły konkursu:

Nagroda: Nagroda główna to portfel GF Ferre  o wartości 798zł. Nagrody dodatkowe to Kryształowa Waza  o wartości 249zł oraz Srebrne kolczyki wysadzane kryształkami Swarovskiego o wartości 199zł. Łączna wartość wszystkich nagród to 1246 : zł.

Sposób losowania nagród: Nagroda główna zostanie przyznana osobie, dzięki której do Klubu espace-max.pl zapisze się najwięcej nowych Członków. Pozostałe nagrody zostaną rozlosowane spośród wszystkich osób biorących udział w konkursie.

Czas trwania konkursu i losowanie nagród:

Początek: 2 sierpnia 2010  (poniedziałek)

Koniec: 29 sierpnia 2010 (niedziela).

Losowanie nagród i ogłoszenie wyników odbędzie się dnia 31 sierpnia 2010 (wtorek)

Dnia  30 sierpnia 2010r (poniedziałek) każda z osób biorących udział w konkursie zobowiązana jest to wysłania emaila, ze swoim imieniem i nazwiskiem, na adres e-mail: zofia@espace-max.pl.

Nagrody

Nagrodami w konkursie są:

– Nagroda (główna) to portfel GF Ferre o wartości 798 zł.

Portfel damski, GF Ferre, espace-max.pl, wartość: 798zł.

– Nagrody dodatkowe:

– Kryształowa Waza o wartości 154zł

 

Kryształowa waza, espace-max.pl, Cristal d'Arques, wartość: 154zł.

– Srebrne kolczyki wysadzane kryształkami

Swarovskiego o wartości 199zł.

Srebrne kolczyki wysadzane kryształkami Swarovskiego, espace-max.pl, I want you, wartość: 199zł.

Łączna wartość nagród to  1151 zł. Nagroda główna zostanie przyznana osobie, która zaprosi najwięcej osób, nagrody dodatkowe zostaną rozlosowane wśród pozostałych uczestników.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

Zapraszam do udziału!

Zofia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: